Przedszkole Niepubliczne Trzy Języki
Strona główna Kadra » Nauczyciele Wspierający
« Wróć
Magdalena

Nazywam się Magdalena. Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej kierunku pedagogika specjalna – logopedia oraz pedagogika wczesnoszkolna. Swoje doświadczenie zdobyłam w czasie praktyk w przedszkolach, szkołach, placówkach kształcenia specjalnego, szkołach z oddziałami specjalnymi, poradni psychologiczno – pedagogicznej. Dodatkowo obcowałam z dziećmi podczas pracy w żłobku, ogródkach dziecięcych. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

czytaj więcej
Łukasz

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studentem studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku oligofrenopedagogika. W trakcie pięcioletnich studiów nabyłem niezbędną wiedzę teoretyczną z zakresu wychowania fizycznego, którą wykorzystuję w pracy z dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym. Od kilku lat mam okazję pracować w charakterze wychowawcy – instruktora na koloniach letnich i zimowych, prowadzić zajęcia sportowe z dziećmi w wieku przedszkolnym jak również prowadzić integracyjną szkółkę piłkarską dla dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Doświadczenie zdobyte na wszystkich zajęciach ukształtowało mnie jako pedagoga i szkoleniowca. Kształtowanie sprawności fizycznej dzieci i młodzieży oraz wdrażanie Ich do kultury fizycznej jest dla mnie wielkim wyzwaniem, którego na co dzień się podejmuję z wielkim entuzjazmem.

czytaj więcej
Natalia

Ukończyłam szkołę muzyczną na wydziale Rytmiki. Prowadzenie zajęć umuzykalniających z dziećmi rozpoczęłam kilka lat temu. W tym czasie rozwijałam także swoje dwie pasje – taniec i grę na fortepianie. W wolnej chwili lubię posłuchać muzyki poważnej XIX wieku, jak również komponować własne utwory. Muzyka towarzyszy mi od zawsze, dlatego nie wyobrażam sobie życia bez niej. Swoją pasję chciałabym przekazać dzieciom, poprzez ruch, poprzez muzykę, poprzez taniec. Przez wiele lat zdobywałam doświadczenie w różnych metodach nauczania. Elastycznie dostosowuję je do potrzeb i możliwości danej grupy. Zajęcia rytmiki są istotnym ogniwem rozwoju przedszkolnego. Dzieci poznają elementy muzyczne, uwrażliwiają się na piękno jakim jest muzyka, a przede wszystkich wkraczają w świat dźwięków poprzez zabawę.

czytaj więcej
Daria

Nazywam się Daria i współpracuję z Przedszkolem w kwestiach diety. W 2013 roku skończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadziłam Studenckie Koło Naukowe Dietetyków, w ramach którego zajmowaliśmy się głównie edukacją żywieniową i zdrowotną różnych grup, zwłaszcza dzieci w przedszkolach, świetlicach środowiskowych, szkołach. Bardzo cenię sobie Przedszkole „3 języki”, ponieważ jako jedno z nielicznych interesuje się także zdrowiem dzieci, w związku z czym serwowane posiłki są zgodne z zaleceniami, bezpieczne, atrakcyjne, smaczne – jednym słowem na najwyższym poziomie!

czytaj więcej
Magdalena

Mam na imię Magdalena. Jestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłam trzyletnią Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego w ramach której nauczyłam się metody komunikacji i rozwiązywania problemów opracowanej przez Marshalla Rosenberga, nazywanej Porozumieniem bez Przemocy. Prowadziłam warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz dla dorosłych. Pracowałam jako psycholog na oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, gdzie zajmowałam się terapią indywidualną i grupową dzieci oraz konsultacjami dla rodziców. Jestem mamą Kaliny i Adama. Ukończyłam również religioznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim i sinologię na Uniwersytecie Warszawskim. Fascynuje mnie zastosowanie tradycyjnych praktyk duchowych we współczesnej psychoterapii.

czytaj więcej
Elżbieta

Mam na imię Elżbieta. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka francuskiego oraz muzyki.

Ukończyłam wydział romanistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz wydział kształcenie muzyczno-ruchowego na Akademii Pedagogiki Specjalnej.

W „ Ecole Antoine de Saint-Exupery” pracuję od ponad 20 lat.
W nauczaniu dzieci najważniejsza jest dla mnie kreatywność zarówno nauczyciela jak i uczniów. Dzięki nowym pomysłom, twórczemu podejściu do nauki staje się ona pasją i niezapomnianym przeżyciem.

Od stycznia 2015 moim nowym zadaniem jest powstająca grupa żłobkowa . Z najmłodszymi dziećmi będę tworzyła teatrzyki kukiełkowe włączając je w zabawy słowno-muzyczne i ruchowe.

czytaj więcej