Przedszkole Niepubliczne Trzy Języki
Virginia

Nazywam się Virginia. Mam 29 lat i jestem Hiszpanką. Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie w Granadzie i obecnie robię kurs nauczyciela w ramach pedagogiki terapeutycznej. Uwielbiam podróżować i doświadczać różnych kultur i myślę, że fakt, że ludzie mówią różnymi językami jest kluczem, który otwiera wiele drzwi. Fakt, że przez całe nasze życie, spotkamy ludzi z różnych miejsc i komunikujemy się z nimi, znacznie wzbogaca doświadczenie. Bardzo lubię pracować z dziećmi i mam ochotę dać im najwięcej jak mogę. Wierzę, że bycie nauczycielem to jeden z najpiękniejszych zawodów, które istnieją. Myślenie, obserwowanie, rozumienie ich potrzeb i przekazywanie wzorców zachowania, jest kluczem do prawdziwie zintegrowanej edukacji. W wolnym czasie lubię odkrywanie muzyki w każdym stylu i czytanie na każdy temat z zakresu edukacji, a dokładniej edukacji osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uwielbiam spotkania różnych ludzi i uczenie się od nich.

Lucia

Nazywam się Lucia i mam 22 lata. Urodziłam się w Galicji i w wieku sześciu lat wyprowadziłam się do Asturias. Skończyłam studia wychowania przedszkolnego na Uniwersytecie w Oviedo oraz Uniwersytecie Camilo Jose Cela w Madrycie. Spędziłam rok studiując nauki wczesnego dzieciństwa w Magdeburgu-Stendal w Niemczech i odbywając staż w przedszkolu w Berlinie. Pracowałam też jako nauczyciel języka hiszpańskiego w dwujęzycznym przedszkolu niemiecko-hiszpańskim w Hamburgu. Mówię po angielsku, niemiecku i francusku. Co więcej skończyłam dużo kursów związanych z edukacją, międy innymi kurs nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego w Instytucie Cervantesa w Hamburgu. Moją pasją jest czytanie, podróże i nauczanie. Uwielbiam pracować z małymi dziećmi ponieważ wierzę, że nauczanie przedszkolne jest fundamentalnym elementem dla rozwoju dziecka, jego autonomii, umiejętności i osobowości. Uważam, że imersja językowa w przedszkolu jest ogromną szansą na przyszłość, aby nauczyć się języków w sposób naturalny i przyjemny a jednocześnie w ciepłej i bezpiecznej atmosferze.

Anabel

Nazywam się Anabel. Pochodzę z Picassent- miasteczka niedaleko Walencji w Hiszpanii. Ukończyłam studia edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz administracji gospodarczej i zarządzania. Jestem instruktorem pływania małych dzieci i ratownikiem. Postanowiłam studiować edukację przedszkolną, bo kocham wszystko, co dotyczy dzieci i niewątpliwie jest to zawód, który wymaga powołania. Lubię uczyć maluchy ponieważ zawsze mnie zaskakują i pozwalają czerpać satysfakcję z każdego dnia pracy. We wczesnych etapach życia dzieci powinny być uczone tak, aby w przyszłości zawsze były gotowe i chętne do nauki oraz pracy. Należy je uczyć bez stresu, bez pośpiechu, bo to pozwala im się cieszyć się nauką. Należy im pozwalać na robienie błędów, bo błędy są częścią dorastania. Ważne jest, aby zdobywały niezależność z punktu widzenia psychologicznego, fizycznego i społecznego, bo w ten sposób w przyszłości będą pewne siebie i swoich możliwości.

Helen

Nazywam się Helen i pochodzę z Austin w Texasie, w Stanach Zjednoczonych. Ukończyłam filologię języka angielskiego i francuskiego. Pracuję z dziećmi od dłuższego czasu. Prowadziłam programy alfabetyzacji, jak również lekcje pływania i obozy letnie. Przez ostatnie dwa i pół roku, pracowałam głównie z dziećmi dla których angielski nie był językiem ojczystym, uczyłam przez rok w Gruzji dzieci w wieku od 8 do 18 lat. Po powrocie z Gruzji do USA uczyłam dzieci w wieku od 1 do 3 lat w lokalnym przedszkolu. Postanowiłam przenieść się do Warszawy i rozpocząć pracę w Przedszkolu Trzy Języki, ponieważ uważam, że rozwój języka dzieci jest kluczowy w wieku przedszkolnym i chcę dowiedzieć się jak najwięcej o tym, jak dzieci uczą się języków obcych. Mam nadzieję kontynuować studia wychowania przedszkolnego oraz nauczania angielskiego jako języka drugiego. Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ fascynuje mnie ich umiłowanie życia i nauki. Dla mnie nauczanie poprzez zabawę to najlepszy i najprostszy sposób do pracy z małymi dziećmi. Mam nadzieję że praca w Przedszkolu Trzy Jezyki pozwoli mi na zgłębienie wiedzy o rozwoju, nauczaniu i rozwoju dzieci. Mam również nadzieję że uda mi się zaszczepić dzieciom zainteresowanie otoczeniem, życiem i językami.