Przedszkole Niepubliczne Trzy Języki
Anna Maliszewska

Nazywam się Anna Maliszewska. Z zawodu i zamiłowania jestem lingwistką. Od 10 lat uczę języków, które znam najlepiej czyli polskiego,angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego. Zawodowo i prywatnie zajmuję się dziećmi wielojęzycznymi. Z punktu widzenia naukowego i zawodowego wiem w jaki sposób nauczyć maluchy kilku języków, tak aby nauka była procesem naturalnym, czyli takim jaki ma miejsce na przykład w rodzinach wielojęzycznych i jak sprawić, by dzieci języków nie mieszały. Moja koncepcja pedagogiczna ma poparcie w moim prywatnym życiu codziennym-mój nastoletni syn jest w chwili obecnej już czterojęzyczny,  młodsza córeczka dzięki edukacji w trójjęzycznym żłobku, przedszkolu i obecnie szkole podstawowej mówi biegle po polsku, francusku, angielsku i hiszpańsku. Najmłodszy maluch w żłobku uczy się polskiego, angielskiego i chińskiego, a w domu jest otoczony hiszpańskim, francuskim i polskim. Zależy mi na tym by dzieci otrzymały wszystko czego potrzebują do harmonijnego rozwoju, stąd w założone przeze mnie w 2009 roku żłobek i przedszkole realizuje autorski program edukacyjny, którego jestem inicjatorką. Jest on wspólny dla wszystkich trzech języków, co z kolei gwarantuje wyrównany rozwój językowy dziecka w każdym z nich.Od 2014 roku językowo i programowo wspomagam również klasy trójjęzyczne w ramach naszej szkoły podstwowej.

czytaj więcej
Kasia Łabuda

Swoją przygodę z nauczaniem dzieci rozpoczęłam w 2003 roku kiedy zostałam wychowawcą jednej z harcerskich jednostek na terenie Pragi Północ. Podczas ostatnich lat:

 • ukończyłam studia o kierunku nauczanie wczesnoszkolne i początkowe na Uniwersytecie Pedagogicznym
 • ukończyłam studia z zarządzania oświatą na Akademii Pedagogiki Specjalnej
 • zajmowałam się organizacją imprez i przedsięwzięć programowych w Akademii Zabawy i Twórczego Rozwoju EDUKADO
 • pracowałam w firmie KidsFun jako kierownik programowy
 • pracowałam w Międzynarodowym Przedszkolu Misia Paddingtona w Warszawie
 • byłam dyrektorem zarządzającym w Klubie Mamy i Malucha na terenie Pragi Południe
 • od 2011 roku pełnię funkcję dyrektora zarządzającego w Niepublicznym Przedszkolu nr 248 International Trilingual School of Warsaw  przy ul. Karowej oraz od września 2015 roku dyrektora przedszkola Ecole Antoine de St. Exupery przy ul.Nobla 16
 • pracowałam w jednej z największych organizacji młodziezowych w Polsce z każdym jej pionem wiekowym (od 7 do 18 lat)
 • przez dwa lata pełniłam funkcję kierownika programowego ZHP
 • organizowałam miesięczne obozy wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży
 • byłam w zarządzie fundacji Harcerskiej Szkoły Ratownictwa
czytaj więcej
Magdalena

Nazywam się Magdalena.
Pracowałam wcześniej, jako wychowawca grup przedszkolnych oraz jako pracownik administracyjno- biurowy. Pełniłam również funkcję zastępy dyrektora przedszkola niepublicznego. Praca z dziećmi dawała mi dużo radości i satysfakcji.

Moja praca w Przedszkolu Trzy Języki rozpoczęła się w grudniu 2012 roku. Jestem zastępcą dyrektora przedszkola. Wspaniale jest pracować z wielokulturowym otoczeniu. Interesuje się historią oraz literaturą. Moja pasja to turystyka górska

czytaj więcej