Przedszkole Niepubliczne Trzy Języki
26 września 2014
Urodziny Leny

Lena to bardzo rezolutna dziewczynka, która obchodziła dzisiaj swoje urodziny. Z tej okazji namalowaliśmy dla Leny wielki plakat z życzeniami. Lena otrzymała również koronę jubilatki, gdyż chciałaby w przyszłości zostać księżniczką. najlepiej taką z czarodziejskimi mocami Sto lat Lena!

Czytaj więcej
26 września 2014
Urodziny Adasia

Nasz ulubiony w grupie Bob budowniczny skończył dzisiaj 4 lata. Panie nauczycielki przygotowały dla niego urodzinowe niespodzianki. Adaś to bardzo dobry uczeń, jest genialny w rozpoznawaniu cyfr i liter. W przyszłości chciałby pracować przy pociągach, w czasie wolnym najchętniej układa zabawkowe trakcje kolejowe. 
100 lat Adasiu!

Czytaj więcej
22 września 2014
Koncert „Z biegiem Wisły”

W przedszkolu dla grup pięciolatków odbył się koncert z udziałem publiczności pt „Z biegiem Wisły”. Przy dźwiękach akordeonu zwiedzaliśmy regiony polskie położone na mapie wzdłuż rzeki Wisła. Grany był m.in. krakowiaczek czy Trojak. Muzyczny koncert odbył się w ramach projektu „Polska”.

Czytaj więcej
18 września 2014
Urodziny Mia

Z okazji ukończenia przez Mię czwartego roku życia , wszystkie dzieci składały jej życzenia podpisując się na urodzinowych kartach. Tort z kucykiem pony, zachwycił każdego, szczególnie naszą jubilatkę,która uwielbia tę bajkę. Mia to bardzo grzeczna dziewczynka, uczynna, ma dużo koleżanek. Lubi rysować i kolorować obrazki. Z koleżankami bawi się często w rodzinę, w dom i […]

Czytaj więcej
10 września 2014
Spektakl „Król Bocian”

Do grupy trzy i czterolatków przyjechał teatr Narwal ze swoją nową bajką „Król Bocian”. Interaktywny spektakl zaprosił dzieci do współtworzenia historii. Była to opowieść o lenistwie i opieszałości. Dzieci pomagały Królowi w posprzątaniu jego królestwa. Król poprosił ich o pomoc kiedy spostrzegł całą falę brudu i śmieci w swoim mieście. W żadnym wypadku ten bałagan […]

Czytaj więcej